TwitterTwitterFacebookRSSlinkedin

          

تلفن بین الملل VOIP

تلفن بین الملل VOIP


شبكه های مخابراتی که جزء جدایی ناپذیر زندگی انسان امروز هستند، بیشترین سهم را در تبادل اطلاعات و اخبار بر عهده دارند. امروزه این فناوری كه قدمتی بیش از صد سال دارد، صورت پیشرفته تری به خود گرفته و خود را با نیازهای جدید تطبیق داده است. با پیشرفت تکنولوژی و مطرح شدن شبكه های كامپیوتری (به خصوص اینترنت) و امكان برقراری ارتباط به صورت سوییچ بین بسته های داده، (Packet Switching) ارسال داده بر روی این شبكه ها به صورت جدی مطرح شد و در تمامی موارد موفقیت آمیز نمود.

خدمات تلفن بین المللی اینترنتی VoIP

در جایی كه اطلاعات منتقل شده بر روی شبكه های كامپیوتری شكل صوتی به خود بگیرند VoIP ۱ مطرح میشود. شایان ذکر است كه برای داشتن یك ارتباط از نوع VoIP باید شبكه های بر پایه پروتكل IP داشته باشیم. حال با توجه به این كه بزرگترین شبكه بر پایه VoIP شبكه اینترنت است، به طور معمول از این فناوری به عنوان منتقل كننده صدا بر روی شبكه اینترنت یاد می شود. یکی از دلایل مهم پیشرفت روزافزون VoIP یا همان انتقال صدا بر روی بستر اینترنت را می توان کم هزینه بودن انتقال صدا و استفاده از بستر موجود داده ها در جهت انتقال صدا دانست.

خدمات IP PBX برای شرکت ها

امروزه در اکثر سازمانها، هزینه زیادی صرف تماس های تلفنی داخلی، بین شهری و بین المللی و یا پاسخگویی به مشتریان می گردد. استفاده از سیستم های تلفنی مبتنی بر شبکه های IP امکان مکالمه رایگان بین مرکزها، همچنین مکالمه های بین المللی با هزینه کم را با کیفیت قابل قبولی ارائه میکند. این سیستم افزون برآنکه همه امکانات سیستم های تلفن سانترال معمولی را پشتیبانی می کند، امکانات متنوع دیگری از جمله صندوق صوتی، پاسخگویی خودکار و امکان تماس مستقیم بین المللی کم هزینه با گوشی تلفن را نیز فراهم کرده و به این جهت که از ساختار شبکه های کامپیوتری معمولی استفاده میکند، نیازی به کابل کشی مجزا برای راه اندازی این سیستم وجود ندارد.

مزایای سرویس IPPBX برای شرکت ها

تماس رایگان بین دفترهای شرکت در هر نقطه داخل یا خارج از کشور با کیفیت مطلوب

استفاده بهینه از پهنای باند و کانال های انتقال

کاهش هزینه نگهداری سیستمها

قابلیت افزایش ظرفیت با هزینه کم

امکان برقراری ارتباط بین مشترک های تلفنی و کامپیوتر

ترکیب کلیه سرویس هایی مثل Voice Mail, E-mail و یکپارچه نمودن سرویسها

ارائه سرویس کنفرانسهای چند جانبه

و امکانات دیگر دستگاه .... 

درباره ما

شرکت هوشمندنت درتاریخ1390/2/25 فعالیت خود را در زمینه توسعه و ارائه خدمات امنیت درفضای مجازی به طور رسمی آغاز نمود.ودر تاریخ 92/7/15 انتی ویروس انتی نت ابری را به بازار معرفی نمود .انتی نتدرایران دارای طرفداران زیادی،چه درمیان کاربران حرفه ای وچه درمیان کاربرانعادی ومعمولی اینترنت داردبادراختیارداشتن25سرورپشتیبان همیشه بروزمی باشدودرهیچ زمانی ازپشتی بانی کاربران خوددست بر نمی دارد.از همه مهم ترکاملا ایرانی بودن ومستقل بودن این شرکت می باشد. 

9.%99 آپتایم

بهترین امکانات فنی و خدماتی و  پشتیبانی. تمام سرورهای داری چندین سرورپشتی بان می باشد که درصورت مشکل درکمترین زمان به سروربعدی منتقل می شود وهیچ گونه قطعی کاربرحس نمی کندوبه کارخود ادامه می دهد.سرورهای ما درکشور های دیتاسنترمعتبر وقوی وجود داردوتعدادی ازسرورهای مادرایران وجودداردکه فقط20سرورپشتیبان ازاین تعدادسرورپشتیبانی میکنندافتخارشرکت ارامش وامنیت کاربران خوددرفضای مجازی می باشد

امنیت فوق العاده

شرکت هوشمندنت تمامی مشکلات امنیتی  را در سرتاسر جهان پیگیری کرده و آن های را در محصولات خود اعمال می کند. تمام سرورهای شرکت از فایروال های بسیارقدرتمندوامنی تامین می شودتاجایی که قدرت نفوذبه سرورهارابه صفر می رساندلازم به ذکراست که سرورهاازفایروال های تی سی ام استفاده می شود که هیچ تورجان یامخربی نمی تواند سرور هارا پیداکرده وکاری انجام دهد.

برخی ازمشتریان

 

Scroll to Top